Content Translation Redirect (2.0.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Disabled
ar: معطل

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: ID
ar: المعرف ID

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Front page
ar: الصفحة الرئيسية

en: Multilingual
ar: متعدد اللغات

en: Redirect path
ar: إعادة توجيه المسار
