Content Translation Redirect (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Default settings
uk: Налаштування за замовчуванням

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: 301 Moved Permanently
uk: 301 Переміщене Остаточно

en: 307 Temporary Redirect
uk: 307 - Тимчасово переміщене

en: Multilingual
uk: Багатомовність

en: 300 Multiple Choices
uk: 300 Безліч Виборів

en: 302 Found
uk: 302 Знайдене

en: 303 See Other
uk: 303 Дивитися Інше

en: 304 Not Modified
uk: 304 Не Змінювалося

en: 305 Use Proxy
uk: 305 Використовувати Проксі

en: Redirect status
uk: Стан переадресації

en: - Use default -
uk: - Використовувати стандартну -
