Content Type Dependency (3.0.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Condition
am: ሁኔታ
