Content Type Dependency (3.0.0) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: Message
es: Mensaje

en: Condition
es: Condición

en: User Roles
es: Roles de usuario

en: Display message
es: Mostrar mensaje

en: About
es: Acerca de
