Content Type Dependency (3.0.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Message
hi: संदेश

en: Condition
hi: अवस्था

en: About
hi: के बारे में
