Content Type Dependency (3.0.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Message
hu: Üzenet

en: Condition
hu: Feltétel

en: User Roles
hu: Felhasználói szerepkörök

en: Display message
hu: Üzenet megjelenítése

en: About
hu: Leírás

en: Enable/Disable
hu: Engedélyezés / Letiltás
