Content Type Dependency (3.0.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Message
mn: Зурвас
