Content Type Dependency (3.0.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Cancel
mr: रद्द

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Message
mr: संदेश

en: Condition
mr: अट
