Content Type Dependency (3.0.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: Condition
sk: Podmienka

en: User Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Display message
sk: Zobraziť správu

en: About
sk: Informácie o

en: Enable/Disable
sk: Povoliť/Zakázať
