Content Type Dependency (8.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Submit
de: Absenden

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Enable
de: Aktivieren

en: Disable
de: Deaktivieren

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Delete it!
de: Löschen

en: Condition
de: Bedingung

en: User Roles
de: Benutzerrollen

en: Display message
de: Nachricht anzeigen

en: About
de: Über
