Content Type Dependency (8.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Message
nl: Bericht

en: Condition
nl: Voorwaarde

en: Display message
nl: Bericht tonen

en: About
nl: Over

en: Enable/Disable
nl: Inschakelen/uitschakelen
