Content Type Dependency (8.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Message
vi: Thông điệp

en: Condition
vi: Điều kiện

en: User Roles
vi: Vai trò người dùng

en: About
vi: Giới thiệu
