Content Type Dependency (8.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Message
ar: الرسالة

en: Condition
ar: شرط

en: About
ar: حول
