Content Type Dependency (8.x-1.0-rc2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Message
bn: বার্তা

en: About
bn: সম্পর্কে
