Content Type Dependency (8.x-1.0-rc2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Cancel
jv: Batal

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Message
jv: Pesen

en: About
jv: Ngenani
