Content Type Dependency (8.x-1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Condition
lt: Sąlyga

en: About
lt: Apie
