Content Type Dependency (8.x-1.0-rc2) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Message
lv: Ziņojums

en: Delete it!
lv: Dzēst to!

en: Condition
lv: Nosacījums

en: About
lv: Par
