Content Type Dependency (8.x-1.0-rc2) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Cancel
fa: لغو

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Message
fa: پیغام

en: Condition
fa: شرط

en: User Roles
fa: نقش‌های کاربر

en: Display message
fa: پیغام نمایش

en: About
fa: درباره
