Content Type Dependency (8.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Cancel
fr: Annuler

en: Enable
fr: Activer

en: Disable
fr: Désactiver

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Edit
fr: Modifier

en: Delete it!
fr: Le(La) supprimer !

en: User Roles
fr: rôles utilisateur

en: Display message
fr: Afficher le message

en: About
fr: À propos

en: Enable/Disable
fr: Activer/Désactiver
