Content Type Dependency (8.x-1.0-rc2) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Cancel
id: Batal

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Edit
id: Sunting

en: Message
id: Pesan

en: Condition
id: Kondisi

en: Display message
id: Tampilkan pesan

en: About
id: Tentang
