Content Type Dependency (8.x-1.0-rc2) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Message
ru: Сообщение

en: Condition
ru: Условие

en: User Roles
ru: Роли пользователей

en: Display message
ru: Просмотр сообщений

en: About
ru: Информация

en: Enable/Disable
ru: Включить/Выключить
