Content Type Dependency (8.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Message
sl: Sporočilo

en: About
sl: O modulu
