Content Type Dependency (8.x-2.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Message
fi: Viesti

en: Condition
fi: Riippuvuus

en: Display message
fi: Näytä viesti

en: About
fi: Tietoja
