Content Type Dependency (8.x-2.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Submit
is: Lat inn

en: Cancel
is: Avlýs

en: Disable
is: Óvirkja

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Message
is: Boð

en: About
is: Um
