Content Type Dependency (8.x-2.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼
