Content Type Dependency (8.x-2.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Edit
ta: மாற்று

en: Message
ta: செய்தி

en: Condition
ta: நிபந்தனை

en: About
ta: பற்றி
