Content Type Dependency (8.x-2.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Condition
gl: Condición

en: About
gl: Información
