Contest (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Author
ar: المؤلف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: View
ar: عرض

en: n/a
ar: غير متوفر

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Host
ar: المستضيف

en: Custom
ar: مخصص

en: Count
ar: العدد

en: Address
ar: العنوان

en: State
ar: الحالة

en: here
ar: هنا

en: Start
ar: البداية

en: End
ar: النهاية

en: Other
ar: آخر

en: Operation
ar: عملية

en: Clear
ar: مسح

en: Results
ar: النتائج

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: -Select-
ar: -اختر-
