Contest (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Author
az: Müəllif

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: View
az: Görünüş

en: n/a
az: yox

en: Created
az: Yaradıldı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Count
az: Say

en: State
az: Dövlət

en: Other
az: Digər

en: Language code
az: Dil kodu
