Contest (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (37 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Author
fa: نویسنده

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Name
fa: نام

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: View
fa: مشاهده

en: n/a
fa: هیچ

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Host
fa: میزبان

en: Custom
fa: سفارشی

en: Count
fa: شمارش

en: Start Date
fa: تاریخ شروع

en: End Date
fa: تاریخ پایان

en: Phone
fa: تلفن

en: Address
fa: نشانی

en: State
fa: وضعیت

en: here
fa: اینجا

en: End
fa: پایان

en: Other
fa: ساير

en: Operation
fa: عملکرد

en: City
fa: شهر

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Results
fa: نتایج

en: Language code
fa: کد زبان

en: Zip
fa: کد پستی

en: Notification
fa: اطلاع‌رسانی

en: Admin
fa: مدیر

en: -Select-
fa: -انتخاب کنید-
