Contest (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Author
ne: लेखक

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Host
ne: होस्ट

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Clear
ne: सफा

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
