Contest (8.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (35 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Author
hi: लेखक

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Daily
hi: रोजाना

en: Weekly
hi: साप्ताहिक

en: Monthly
hi: मासिक

en: Place
hi: जगह

en: Name
hi: नाम

en: True
hi: सही

en: False
hi: गलत

en: View
hi: देखें

en: n/a
hi: लागू नहीं

en: Email
hi: ईमेल

en: Created
hi: निर्मित

en: Host
hi: होस्ट

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Count
hi: गुणांक

en: Phone
hi: फ़ोन

en: Address
hi: पता

en: Other
hi: अन्य

en: Operation
hi: काम

en: Clear
hi: साफ़ करें

en: Results
hi: परिणाम

en: Language code
hi: भाषा कोड

en: About
hi: के बारे में

en: Admin
hi: प्रशासन

en: UUID
hi: युयुआइङी

en: -Select-
hi: -चुने-
