Contest (8.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Author
ur: مصنف

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: Email
ur: ای میل

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ
