Contextual views (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: None
ar: لا شيء

en: Default
ar: الافتراضي

en: Views
ar: الرؤى

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: All
ar: الكل

en: Published
ar: منشور

en: Order
ar: الترتيب

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Pager
ar: دليل الصفحات

en: Sort descending
ar: التصنيف التنازلي
