Contextual views (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Status
he: מצב

en: None
he: ללא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Views
he: היבטים

en: Content type
he: סוג תוכן

en: All
he: הכל

en: Published
he: מפורסם

en: Order
he: סידור

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Pager
he: דפדוף

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Sort descending
he: מיון בסדר יורד

en: Sort ascending
he: מיון בסדר עולה

en: Pager type
he: סוג דפדוף

en: Display all items
he: הצגת כל הפריטים

en: Display a specified number of items
he: להציג מספר מסוים של פריטים
