Contextual views (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: None
az: Yoxdur

en: Default
az: Susmaya görə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Content type
az: Kontent tipi

en: All
az: Hammısı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Pager
az: Peycer

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Sort descending
az: Azalan üzrə çeşidləyin

en: Sort ascending
az: Artan sıralama

en: Pager type
az: Çağrı cihazı növü
