Controlled Access Terms (2.4.2) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Subject
ca: Assumpte

en: Language
ca: Llengua

en: Parent
ca: Pare

en: Genre
ca: Gènere

en: Open link in new window
ca: Obrir l'enllaç en una nova finestra

en: Fields
ca: Camps

en: Node Title
ca: Títol del node

en: Other
ca: Altres

en: Department
ca: Departament

en: Source
ca: Font

en: day
ca: dia

en: month
ca: mes

en: year
ca: any

en: Relationships
ca: Relacions

en: Person
ca: Persona

en: and
ca: i

en: Member
ca: Membre

en: Publication date
ca: Data de publicació

en: Sponsor
ca: Patrocinador

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
ca: La clau és el valor emmagatzemat. L'etiqueta s'utilitzarà al mostrar els valors i als formularis d'edició.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
ca: L'etiqueta és opcional: si una línia conté una sola cadena, aquesta s'utilitzarà com a clau i com a etiqueta.

en: Allowed values list: invalid input.
ca: Llista de valors permesos: entrada no vàlida.

en: URL only
ca: Només URL

en: Show URL as plain text
ca: Mostra l'URL com a text pla

en: Add rel="nofollow" to links
ca: Afegeix rel="nofollow" als enllaços

en: Allow link text
ca: Permetre el text de l'enllaç

en: Placeholder for URL
ca: Reemplaçament per l'URL

en: Placeholder for link text
ca: Reemplaçament pel text de l'enllaç

en: Allowed link type
ca: Tipus d'enllaços permesos
