Controlled Access Terms (2.5.2) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: Language
az: Dil

en: Parent
az: Valideyn

en: Open link in new window
az: Linki yeni pəncərədə açın

en: Fields
az: Sahələr

en: Other
az: Digər

en: Source
az: Mənbə

en: Relationships
az: Əlaqələr

en: and
az: və

en: Allowed values list: invalid input.
az: İcazə verilən dəyərlər siyahısı: yanlış daxiletmə.

en: Trim link text length
az: Link mətninin uzunluğunu kəsin

en: URL only
az: yalnız URL

en: Show URL as plain text
az: URL-ni düz mətn kimi göstərin

en: Add rel="nofollow" to links
az: Linklərə rel="nofollow" əlavə edin

en: Allow link text
az: Link mətninə icazə verin

en: Placeholder for URL
az: URL üçün yertutan

en: Placeholder for link text
az: Link mətni üçün yertutan

en: Allowed link type
az: İcazə verilən link növü

en: Link format settings
az: Link formatı parametrləri
