Controlled Access Terms (2.6.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Subject
lt: Tema

en: Language
lt: Kalba

en: Open link in new window
lt: Atidaryti nuorodą naujame lange

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Other
lt: Kiti

en: Source
lt: Šaltinis

en: and
lt: ir

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
lt: Raktas yra saugoma reikšmė. Žyma naudojama rodant reikšmes ir redagavimo formose.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
lt: Žyma nebūtina: jei eilutė sudaryta iš vienos simbolių eilutės, ji bus naudojama kaip raktas ir žyma.

en: Allowed values list: invalid input.
lt: Leidžiamų reikšmių sąrašas: neteisingi duomenys.

en: Allow link text
lt: Leisti nuorodos tekstą

en: Allowed link type
lt: Galimi nuorodos tipai
