COOKiES Consent Management (1.0.16) - en to ar translation catalogue (33 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Groups
ar: مجموعات

en: Group
ar: المجموعة

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Links
ar: روابط

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: ID
ar: المعرف ID

en: Url
ar: المسار

en: Allowed
ar: مسموح به

en: Performance
ar: الأداء

en: Details
ar: التفاصيل

en: Domain
ar: النطاق

en: Group name
ar: اسم المجموعة

en: Close
ar: إغلاق

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Display name
ar: اسم العرض

en: Info
ar: معلومات

en: Video
ar: فيديو

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Translate
ar: ترجمة

en: denied
ar: مرفوض

en: Dependencies
ar: المتطلبات
