COOKiES Consent Management (1.0.2) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Links
lt: Nuorodos

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Performance
lt: Veikimas

en: Details
lt: Išsamiai

en: Domain
lt: Domenas

en: Group name
lt: Grupės pavadinimas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Expiration
lt: Galiojimas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Services
lt: Paslaugos

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Translate
lt: Versti

en: denied
lt: atmesta

en: Tracking
lt: Sekimas

en: Library
lt: Biblioteka
