COOKiES Consent Management (2.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (38 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Groups
da: Grupper

en: Group
da: Gruppe

en: Read more
da: Læs mere

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: Allowed
da: Tilladt

en: Performance
da: Ydelse

en: Details
da: Detaljer

en: Domain
da: Domæne

en: Company
da: Virksomhed

en: Group name
da: Navn

en: Both
da: Begge

en: Close
da: Luk

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Expiration
da: Udløb

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Display name
da: Display

en: Denied
da: Nægtet

en: Above
da: Ovenover

en: Language code
da: Sprogkode

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Translate
da: Oversæt

en: Below
da: Under

en: Properties
da: Egenskaber

en: Videos
da: Videoer

en: Dependencies
da: Afhængigheder

en: Always active
da: Altid aktiv

en: The path '%path' has to start with a slash.
da: Stien '%path' skal starte med en skråstreg.
