COOKiES Consent Management (2.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Groups
eu: Multzoak

en: Group
eu: Taldea

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Links
eu: Estekak

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: ID
eu: IDa

en: Allowed
eu: Baimenduta

en: Performance
eu: Errendimendua

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Domain
eu: Domeinua

en: Group name
eu: Talde izena

en: Both
eu: Biak

en: Close
eu: Itxi

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Display name
eu: Bistaratu izena

en: Info
eu: Informazioa

en: Above
eu: Gainean

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Translate
eu: Itzuli

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak

en: Element type
eu: Elementuaren mota
