COOKiES Consent Management (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Links
lv: Saites

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Allowed
lv: Atļauts

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Domain
lv: Domēns

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Callback URL
lv: Atzvanes URL

en: Both
lv: Abi

en: Close
lv: Aizvērt

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Expiration
lv: Derīgums

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Above
lv: Virs

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Translate
lv: Tulkot

en: Properties
lv: Īpašības
