COOKiES Consent Management (2.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (22 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Group
ps: ګروپ

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Links
ps: تړوني

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: URL
ps: پته (URL)

en: ID
ps: پېژند

en: Performance
ps: كارېدون

en: Details
ps: سپړنې

en: Both
ps: دواړه

en: Close
ps: تړل

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Info
ps: مالومات

en: Above
ps: پورته

en: About
ps: په اړه

en: Properties
ps: ځانتياوې
