COOKiES Consent Management (2.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Groups
se: Joavkkut

en: Read more
se: Loga eambbo

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Close
se: Gidde

en: Video
se: Filbma

en: About
se: Birra

en: Translate
se: Jorgal
