COOKiES Consent Management (2.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (37 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Groups
vi: Nhóm

en: Group
vi: Nhóm

en: Read more
vi: Xem thêm

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Documentation
vi: Tài liệu

en: Edit
vi: Sửa

en: Links
vi: Các liên kết

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: ID
vi: Mã

en: Save Settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Performance
vi: Hiệu năng

en: Details
vi: Chi tiết

en: Domain
vi: Miền

en: Company
vi: Công ty

en: Group name
vi: Tên nhóm

en: Both
vi: Cả hai

en: Close
vi: Đóng

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Info
vi: Thông tin

en: Denied
vi: Đã từ chối

en: Above
vi: Bên trên

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Translate
vi: Dịch

en: denied
vi: từ chối

en: Properties
vi: Thuộc tính

en: Videos
vi: Phim

en: Dependencies
vi: Phụ thuộc

en: Always active
vi: Luôn kích hoạt
