COOKiES Consent Management (2.0.0-alpha4) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Groups
is: Hópar

en: Group
is: Hópur

en: Read more
is: Lesa meira

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Links
is: Hlekkir

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: URL
is: vefslóð

en: ID
is: Kenni

en: Save Settings
is: Vista stillingar

en: Allowed
is: Leyft

en: Performance
is: Afköst

en: Details
is: Nánar

en: Company
is: Fyrirtæki

en: Both
is: Bæði

en: Close
is: Loka

en: Save settings
is: Vista stillingar

en: Display name
is: Birta nafn

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: About
is: Um

en: Translate
is: Þýða
