COOKiES Consent Management (2.0.0-alpha4) - en to th translation catalogue (28 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Read more
th: อ่านต่อ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Links
th: ลิงก์

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: ID
th: ไอดี

en: Allowed
th: อนุญาต

en: Performance
th: ประสิทธิภาพ

en: Details
th: รายละเอียด

en: Domain
th: โดเมน

en: Company
th: บริษัท

en: Close
th: ปิด

en: Save settings
th: บันทึกค่า

en: Expiration
th: วันหมดอายุ

en: Display name
th: ชื่อที่แสดง

en: Info
th: ข้อมูล

en: Video
th: วีดีโอ

en: Above
th: ด้านบน

en: Service
th: บริการ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ
