COOKiES Consent Management (2.0.0-alpha4) - en to kn translation catalogue (33 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Groups
kn: ಸಮೂಹಗಳು

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Documentation
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Save Settings
kn: ಸಂಯೋಜನೆಗಳನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Performance
kn: ಕಾರ್ಯ ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Company
kn: ಕಂಪನಿ

en: Both
kn: ಎರಡೂ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Above
kn: ಮೇಲಿನ

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: Service
kn: ಸೇವೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Properties
kn: ಗುಣಗಳು

en: Videos
kn: ವೀಡಿಯೋಗಳು

en: Marketing
kn: ಮಾರ್ಕೆಟಿಂಗ್
